Početna » Moj život » Slabši muškarci i snažni muškarci 13 Suprotne osobine koje ih dijele

  Slabši muškarci i snažni muškarci 13 Suprotne osobine koje ih dijele

  Naše društvo nije ljubazno prema slabim ljudima. To je zato što većina ljudi poštuje "jake ljude". Ali kako doista znate razliku? Evo kako.

  Odrastajući, i muškarci i žene dobivaju poruke o tome kakvo je ponašanje prihvatljivo za njihov spol. Na primjer, od žena se očekuje da njeguju, budu prijateljske, lijepe, mršave i ljubazne, da spomenemo samo neke. Muškarci bi trebali biti jaki, bez emocija, uspješni, atletski i konkurentni.

  Doduše, ovo su samo neki od pridjeva koji se koriste pri opisivanju idealnog muškarca ili žene. Ali jeste li ikada razmišljali o tome kako ta očekivanja mogu štetiti nekome? Mislim, pritisak da bude mršav i lijep može biti jedan od glavnih uzroka zašto djevojke dobivaju anoreksiju.

  Iako se čini da je naše društvo oštrije s obzirom na spolna očekivanja žena, ni muškarci ne odlaze bez Scott-a. Postoje mnoge stvari kojima ljudi moraju živjeti, bilo da to žele ili ne. A ako to ne uspiju, mogu se suočiti s negativnim posljedicama.

  Kako naše društvo definira slabe ljude i jake ljude nije uvijek pošteno. Dakle, umjesto da idemo na tradicionalna gledišta o njima, želim uzeti drugačiju perspektivu i govoriti o razlikama između ove dvije vrste muškaraca..

  Obilježja slabih muškaraca

  Mnogo puta mislimo na slabe ljude kao na one koji plaču i suviše su emocionalni. Mislim, nakon svega, većina ljudi misli da je to znak slabosti - pokazuje emocije. Ali je li to stvarno? Rekao bih da nije. Dakle, pogledajmo ono što mislim da su obilježja slabih ljudi i vidimo.

  # 1 Lijen. Čovjek koji cijeli dan leži na kauču i ne podiže prst kako bi pomogao svojoj ženi, djevojci ili čak cimerici oko kuće je slab čovjek.

  Ili ako ne daje sve na poslu i samo se spušta ispod minimuma, to je lijeno. I još važnije, to je jedan od velikih znakova slabih ljudi.

  # 2 Sebičan. Možda nikad ne razmišlja o zadovoljstvu svog partnera u krevetu i to je "wham bam, hvala vam gospođo." Ili nikad ne razmišlja o potrebama drugih ljudi, nego o vlastitim. To nije nešto što jaki čovjek radi, već slabiji.

  # 3 Pasivno-agresivan. Nije neuobičajeno da slabi muškarci budu pasivno-agresivni da bi se snašli. Recimo da njegova žena ili djevojka želi da pokosi travu i traži od njega da to učini. Mogao bi se složiti s tim, navodeći je na to da vjeruje da će ga slijediti, ali ne zna. To je nešto što slabi muškarci rade.

  # 4 Loši slušatelji. Ako je njegova žena imala loš dan, ili jednostavno želi oduška ili imati dobar razgovor, slaba osoba zapravo ne sluša.

  Mogli bi se pretvarati, ali oni su stvarno ispali. Možda neće ni pokušati izgledati kao da slušaju, već umjesto toga samo gledaju u igru ​​na TV-u.

  # 5 neemocionalno. Sada, kao što sam rekao ranije, mnogi bi ljudi mislili da su slabi muškarci emocionalni, a ne ne-emocionalni. Zašto onda mislim da netko tko je slab ne pokazuje emocije? Jer svi ljudi imaju emocije - to je ljudska priroda. Ali ih samo slabi potiskuju iz straha. 

  # 6 Ne štiti njihovu ženu. Možda su u baru, a neki drugi ne poštuju svoju ženu. Svi slabi muškarci ili bi je ignorirali ili možda čak posegnuli za takozvanom "zabavom". Jaki čovjek štiti je po svaku cijenu..

  # 7 Ne preuzima odgovornost. Slabi ljudi ne planiraju. K vragu, čak ni ne traže pizzu. Oni natjeraju druge ljude da rade za njih. Oni se ne ponašaju kao vođa i umjesto toga, ponašaju se kao dijete koje treba zbrinuti.

  # 8 Okrivljuje druge ljude. Većina slabih ljudi okrivljuje druge ljude jer nikada ne preuzimaju odgovornost za svoje ponašanje. Uvijek je kriv netko drugi. Oni odbijaju pogledati sebe i kako mogu postati bolja osoba, zbog čega uvijek upiru prstom u nekog drugog. 

  Obilježja jakih muškaraca

  S druge strane novčića, imate jake ljude. Oni su oni koje muškarci trebaju težiti da budu kao i oni s kojima žene trebaju biti u odnosima. Dakle, pogledajmo kako se jaki muškarci razlikuju od slabih muškaraca.

  # 1 Vođa s dobrim ponašanjem. Snažni muškarci ne samo sjednu i dopuštaju da se problemi nakupljaju. Oni vide što treba riješiti, smisle rješenje, a onda poduzmu akciju. Ponašaju se kao vođa.  

  # 2 Briga i suosjećanje. Za razliku od slabih ljudi koji potiskuju svoje emocije, snažni muškarci znaju da je potreban pravi muškarac da bude brižan i suosjećajan prema drugim ljudima. Oni su ljubazni i puni ljubavi i ne boje se pokazati svoje emocije.

  # 3 Dobar komunikator. Budući da se uključuju u ljude i brinu o svojim odnosima, oni znaju kako komunicirati s ljudima. Oni znaju da bez razgovora jedni s drugima, ljudi se ne mogu dobro slagati.

  # 4 je samoreflektivan. Snažnim muškarcima treba vremena da se ispitaju. Svjesni su radnji i ponašanja koja imaju. I ne samo da su ih svjesni, oni znaju zašto rade ono što rade. Oni su namjerni i namjerni. Oni znaju svoje prednosti i slabosti. Uvijek nastoje poboljšati sebe i biti bolji čovjek. To im je prioritet.

  # 5 Preuzima osobnu odgovornost. Budući da su jaki muškarci samoreflektivni, sljedeći očiti korak za njih je da preuzmu osobnu odgovornost. Oni znaju da je za tango potrebno dvoje.

  Nitko ne postoji u vakuumu, tako da oni znaju da njihovo ponašanje utječe na druge ljude i ima efekat mreškanja u životima drugih. Dakle, snažni ljudi osiguravaju da posjeduju svoje misli i ponašanja. Oni ne krive ljude kao slabe muškarce.

  Dakle, tu imate - razlike između slabih muškaraca i jakih muškaraca. Dakle, gospodo, ako se možete identificirati s popisom "slabih ljudi", onda je možda vrijeme da napravite promjenu! Zato što u ovom svijetu stvarno trebamo jače ljude.